Ikona dostawy

Rodzaje wysyłek

Twoje zamówienie wysyłamy, pod wskazany przez Ciebie adres, za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub InPost (maksymalny rozmiar jednej paczki to 60x40x50 o maksymalnej wadze 30 kg).
Wolisz wygodnie odebrać przesyłkę, o dowolnej godzinie? Nie ma problemu, nasze przesyłki wysyłamy również do Paczkomatów InPost.
Niezależnie od tego, którą formę dostawy wybierzesz, po nadaniu paczki, otrzymasz mail z linkiem do jej śledzenia. Wysyłkę realizujemy na terenie Polski i krajów UE
Zamówienie możesz również odebrać osobiście i bezpłatnie, w naszej hurtowni lub Zakładzie.
Odbiór osobisty - 0 zł
Zamówione produkty możesz odebrać w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. Dokładne lokalizacje znajdziesz na podstronie Kontakt.
Paczkomaty InPost - 9,90 zł
Paczkomaty InPost to sieć nowoczesnych skrytek, z których możesz odebrać swoją paczkę w wygodnym dla Ciebie terminie: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Termin dostawy do Paczkomatu to zwykle jeden dzień od nadania. Paczka czeka na odbiór 48 godzin -
jeżeli w tym czasie nie zostanie odebrana, wraca do nadawcy. Do Paczkomatów wysyłane są produkty, które nie przekraczają ich maksymalnego gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm oraz wagi 25 kg.
Przesyłka kurierska - przedpłata – 16,00 zł netto / 19,68 zł brutto
Przesyłka kurierska to jedna z najwygodniejszych form dostawy, na następny dzień roboczy od dnia nadania i bezpośrednio pod wskazany adres. Każda nasza paczka jest ubezpieczona. Jeżeli przy odbiorze przesyłki stwierdzisz jej uszkodzenie lub przerwanie taśm, koniecznie sprawdź kompletność zamówienia w obecności kuriera. W przypadku braków sporządź protokół szkody z kurierem. Podana cena za przesyłkę, dotyczy opłaty zamówienia przed jego wysyłką.
Przesyłka kurierska - pobranie - 20,00 zł netto / 24,68 zł brutto
Przesyłka kurierska za pobraniem, to opłata zamówienia przy odbiorze paczki od kuriera. Jeżeli wybierzesz tą formę dostawy, pamiętaj o przygotowaniu odpowiedniej kwoty przed przyjazdem kuriera. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, ale jeżeli stwierdzisz uszkodzenie opakowania lub taśm, koniecznie sprawdź kompletność zamówienia w obecności kuriera. W przypadku braków sporządź protokół szkody z kurierem
Przesyłka paletowa - przedpłata – od 120 do 160 zł netto
Koszt przesyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wagi przesyłki i miejsca odbioru.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło