Posiadamy szeroką ofertę różnego rodzaju zaślepek oraz maskownic do rur i profili. Nasza oferta odpowiada na potrzeby branży meblowej, budowlanej oraz przemysłowej.

Wszystkie nasze wyroby z tworzyw sztucznych produkowane są z najwyższej jakości oryginalnych surowców pierwotnych, dzięki czemu są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdują się zaślepki do profili zamkniętych i otwartych; profili kwadratowych, owalnych oraz zaślepki do profili prostokątnych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, możemy wyprodukować zaślepki oraz maskownice w każdym kolorze dostępnym w palecie RAL

Zaślepki oraz maskownice z tworzywa sztucznego i z gumy mają szerokie zastosowanie również w domach i ogrodach. Zaślepki na rury, maskownice na śruby czy zaślepki na słupki ogrodzeniowe stosuje się do estetycznego zabezpieczenia przedmiotu w celu ochrony go przed uszkodzeniem, a także przez ewentualnym skaleczeniem się.

Jako producent z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę w produkcji tworzyw sztucznych. Nasz rozbudowany park maszynowy, na bieżąco uaktualniany o nowe maszyny oraz doświadczona kadra umożliwiają produkcję zaślepek, zatyczek do tub papierowych oraz innych wyrobów z tworzyw sztucznych również wedle indywidualnego projektu klienta.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło